گروه مهندسین مشاور ساختمان تامین پاسارگاد با محوریت مدیریت زنجیره تامین در ساختمان به ارائه روش های جدید تدارکات در پروژه های عمرانی برای شرکت های ساختمانی، سازندگان و کارفرمایان می پردازد. بنیانگذاران این مجموعه که خود از خبرگان صنعت ساختمان هستند، بیان می کنند که در سال های اخیر در حین کار در شرکت های ساختمانی، علیرغم تلاش برای کاهش بسیاری از هزینه های بالاسری، قادر نبوده اند قیمت مناسبی در مناقصات پیشنهاد دهند. با بررسی های فراوان مشخص گردید که برای کاهش قیمت تمام شده پروژه باید از هزینه ی مصالح (که بعضاً تا ۷۰ درصد از هزینه پروژه را به خود اختصاص می دهد) کاسته شود. اما چگونه می توان ضمن حفظ کیفیت مورد نیاز، از هزینه تامین مصالح کاست؟

با برگزاری جلسات فراوان با تامین کنندگان مصالح ساختمانی، یکی دیگر از ابعاد مشکل عدم توجه به مدیریت زنجیره تامین در ساختمان مشخص شد. به سبب رکود سال های اخیر در بازار مسکن، بخش عظیمی از فروش مصالح در کشور و بخصوص شهر تهران کاسته شده است. این موضوع سبب گردیده که برای بسیاری از تامین کنندگان شهرستانی، داشتن دفتر فروش و نمایندگی در شهر تهران توجیه اقتصادی نداشته باشد.

مدیریت زنجیره تامین در ساختمان

این مجموعه با تمرکز بر مسائل ذکر شده به ارائه یک راهکار برد-برد برای صنعت ساختمان روی آورده است. تامین کنندگان معتبر سراسر کشور با انعقاد قرارداد با گروه مهندسین مشاور ساختمان تامین پاسارگاد به عنوان نمایندگی تهران، هزینه های بالاسری خود را به شدت کاهش می دهند. در مقابل این مجموعه با روش های نوین بازاریابی تخصصی اقلام تولیدی این شرکت ها، قادر است با حذف واسطه ها علاوه بر ایجاد حاشیه سود مناسب، محصولات را زیر قیمت کارخانه به شرکت ها و سازندگان ارائه نماید.

مدیریت زنجیره تامین در ساختمان

گروه مهندسین مشاور ساختمان تامین پاسارگاد در پنج دپارتمان تخصصی شامل عمران، مکانیک، برق، تحلیل داده و خدمات بیمه ای به همکاری با دست اندرکاران صنعت ساختمان کشور می پردازد. توان تامین کنندگان حاضر در شبکه ساختمان تامین پاسارگاد، امکان ارائه محصولات با کیفیت، با قیمت های فروش عمده و همچنین تهاتر را برای شرکت ها و سازندگان مهیا ساخته است.

برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *