گروه مهندسین ایمن سازان از دو سال پیش به منظور ارتقای سطح علمی مهندسان کشور تشکیل شده و سایت ما تاکنون هزاران بار توسط شما مهندسان گرامی مورد بازدید قرار گرفته است. طی این دو سال، در بسیاری از کلمات کلیدی صنعت ساختمان در صفحه اول موتورهای جستجو قرار گرفتیم و رتبه سایت در میان سایت های ایرانی به ۱۶۰۰۰ رسید که با توجه به اینکه یک سایت تخصصی هستیم که بجای انتشار مطالب زرد و یا ارائه محتوای سرگرم کننده به انتشار مطالب علمی روز در صنعت ساخت پرداخته ایم، دستاورد بزرگی محسوب می گردد.

گروه ایمن سازان پس از بررسی ها و مذاکرات متعدد، از تاریخ ۹۸/۰۲/۰۲ رسماً با مهندسین مشاور ساختمان تامین پاسارگاد ادغام گردید تا این بار در بازار ساختمان کشور به ایفای نقش بپردازد. فلسفه شرکت ساختمان تامین پاسارگاد، تامین مصالح و تاسیسات ساختمانی در شاخه های عمران، مکانیک و برق بر مبنای اصول زنجیره تامین می باشد. ما ادعا می کنیم که با توجه به قراردادهای تامین مصالحی که با بیش از ۴۰ تامین کننده و وارد کننده مصالح و تاسیسات ساختمانی منعقد نموده ایم، از این توانایی برخورداریم که به پشتوانه دانش زنجیره تامین، هزینه های تدارکات پروژه های ساخت را تا ۲۰ درصد کاهش دهیم.

برای آشنایی بیشتر با ما می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

برای برخورداری از مشاوره رایگان ما می توانید با شماره تلفن های ۸۸۷۰۷۹۲۹ و۸۸۷۰۵۸۵۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین در دفترمان به آدرس “تهران، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به خیابان ولیعصر، پلاک ۳۲۳، واحد ۱۱” انتظار حضور شما را میکشیم.

لازم به توضیح است که با توجه به حجم بازدیدهای فعلی، تصمیم گرفته شده است که وبسایت ایمن سازان بسته نشود و در آینده نزدیک، در قالب مجله اینترنتی مدیریت پروژه و ساخت به فعالیت اقتصادی در صنعت ساختمان خواهد پرداخت.

(Visited 35 times, 1 visits today)

مجتبی رضایی دانشجوی دکترای مهندسی و مدیریت ساخت مشاوره مدیریت پروژه

0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *