استادی داشتیم که می گفت علم بشر هر ۱۰ سال ۲ برابر می شود. همچنین می گفت انسان با دوری از محیط تحصیل، هر سال ۱۰% از آمخته هایش را از یاد می برد. اینطور بود که نتیجه گیری می کرد اگر شما ۵ سال از کسب دانش غافل بمانید، دیگر درک مناسبی از رشته علمی تان نخواهید داشت.

مهندسین عمران، برق و مکانیک، پس از گذر از کنکورهای فراوان دانشگاهی و شرکت در آزمون های شغلی از جمله آزمون نظام مهندسی، عملاً از گردونه علم آموزی خارج می شوند. از یک سو عدم نیاز به شرکت در آزمون ها و کسب مدارک بیشتر، از انگیزه این مهندسان می کاهد و از سوی دیگر، مشغله فراوان سبب نداشتن فرصت برای مطالعات علمی مهندسان می گردد.

مجله اینترنتی ایمن سازان با بررسی مقالات روز دنیا در زمینه مدیریت پروژه و ساخت به شناسایی مقالات علمی جذاب پرداخته و مطالب آن را پس از ترجمه، حداکثر در ۱۰۰۰ کلمه خلاصه نویسی می نماید تا مهندسان بتوانند هر روز با صرف کمتر از ۵ دقیقه زمان برای مطالعه، از آخرین دستاوردهای مهندسی ساختمان علی الخصوص در زمینه مدیریت پروژه و ساخت آگاه شوند.

گروه ایمن سازان آمادگی دارد انواع خدمات فنی و مهندسی و مدیریت پروژه را برای اشخاص حقیقی، کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران بصورت تخصصی به انجام رساند. از جمله خدمات ارائه شده از سوی این گروه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

۱- خدمات مدیریت پروژه

۲- کنترل پروژه در قالب کنترل زمان، هزینه و کنترل کیفی

۳- خدمات فنی از جمله تهیه نقشه های شاپ و ازبیلت

۴- متره و برآورد

۵- تهیه صورت جلسات، صورت وضعیت، تعدیل و …

۶- تهیه برنامه زمان بندی و لایحه تاخیرات

۷- مدیریت ادعا، لایحه ضرر و زیان و قیمت جدید

این مجموعه در قالب مجله اینترنتی مدیریت پروژه و ساخت به معرفی و تبلیغ تخصصی شرکت ها و صنایع نوین در صنعت ساخت می پردازد.

شرکت ها می توانند با پرداخت ۱۹۵ هزار تومان به تبلیغات در سه پست مرتبط با خدمات خود بپردازند. تبلیغات شما به مدت ۳۰ روز در پست های انتخاب شده ماندگار خواهد ماند.

برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۸۵۷۸۳۹  تماس حاصل فرمایید.